Forrest & Love medená fľaša 900 ml CA9
Kód: CA9Podrobný popis
Medená nádoba s liečivou silou. Úchvatný motív mriežky zdobený jemným náhrdelníkovým vzorom okolo hrdla dodáva fľaši osobitý vzhľad. Plochý uzáver fľaše pevne prilieha a silikónový krúžok zaisťuje, že fľaša netečie. Matné okraje okolo gravírovania nechávajú dizajn ešte viac vyniknúť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Medené fľaše |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| EAN: | 4260563290218 |
| Objem: | 900 ml |
| výška: | 27 cm |
| Materiál: | Měď |
| Typ: | Fľaša |
| MOC_EUR: | 34,95 |
| Položka bola vypredaná… | |
Jak se vyrábí měděná láhev Forrest & Love
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
![]() |
![]() |
|
|
Forrest & Love je značka inšpirovaná tradičnou indickou remeselnou výrobou, ktorá pretvára meď na moderné a funkčné doplnky pre každodenný život. Fľaše, hrnčeky a ďalšie produkty vznikajú ručne s využitím starých techník a dôrazom na udržateľnosť. Meď je prirodzene antibakteriálna, ľahká a odolná, a preto je po generácie cenená ako materiál na uchovávanie vody. Forrest & Love prepája prírodné materiály, remeselnú kvalitu a nadčasový dizajn v duchu zdravšieho a vedomejšieho životného štýlu. |
| Výrobná spoločnosť : | FORREST & LOVE GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Bussardstr. 5, 82166 Gräfelfing, Germany |
| E-mail : | info@forrestandlove.com |


