Forrest & Love medený hrnček Moscow Mule MM4
Kód: MM4Podrobný popis
Hrnček Moscow Mule na chladené koktaily a nápoje s objemom 450 ml je navrhnutý v klasickom minimalistickom štýle.Tento hrnček na koktaily však nie je len o vzhľade, je vyrobený z najkvalitnejšej potravinárskej nehrdzavejúcej ocele s lesklým medeným povrchom na vonkajšej strane a neobsahuje ťažké kovy. Táto ručne tepaná kráska bude určite pútavým doplnkom vašej barovej súpravy. S hrnčekom si môžete (takmer) nerušene užívať párty - jeho veľký objem pojme veľké množstvo vášho obľúbeného nápoja. Produkt Forrest & Love bol vyrobený v remeselníckej dielni v Indii a bol testovaný inštitútom TÜV Rheinland.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Medené hrnčeky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.145 kg |
| EAN: | 4260563290607 |
| Objem: | 450ml |
| výška: | 10x6cm |
| MOC_EUR: | 17 |
Jak se vyrábí měděná láhev Forrest & Love
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
![]() |
![]() |
|
|
Forrest & Love je značka inšpirovaná tradičnou indickou remeselnou výrobou, ktorá pretvára meď na moderné a funkčné doplnky pre každodenný život. Fľaše, hrnčeky a ďalšie produkty vznikajú ručne s využitím starých techník a dôrazom na udržateľnosť. Meď je prirodzene antibakteriálna, ľahká a odolná, a preto je po generácie cenená ako materiál na uchovávanie vody. Forrest & Love prepája prírodné materiály, remeselnú kvalitu a nadčasový dizajn v duchu zdravšieho a vedomejšieho životného štýlu. |
| Výrobná spoločnosť : | FORREST & LOVE GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Bussardstr. 5, 82166 Gräfelfing, Germany |
| E-mail : | info@forrestandlove.com |


