Forrest & Love medený džbán 1500ml PAJ1
Kód: PAJ1Podrobný popis
Medená nádoba na vodu s liečivou silou. Pôvabné rajské vtáky dramaticky sa vznášajúce v oáze s výhľadom na hory a pokojné vody s kvitnúcimi lotosmi sú vhodnou dekoráciou pre vašu nádobu na vodu. Táto kráska určite prinesie do vašej jedálne alebo pracovnej plochy kúsok raja! Džbán Paradise nie je len o vzhľade - neupravený, prírodný vnútorný povrch zaručuje, že vaša voda bude obohatená o dobré vlastnosti čistej medi.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Medené džbány |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.425 kg |
| EAN: | 4260563290270 |
| Objem: | 1500 ml |
| výška: | 20 cm |
| Materiál: | Měď |
| Typ: | Džbán |
| MOC_EUR: | 59,95 |
Jak se vyrábí měděná láhev Forrest & Love
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
![]() |
![]() |
|
|
Forrest & Love je značka inšpirovaná tradičnou indickou remeselnou výrobou, ktorá pretvára meď na moderné a funkčné doplnky pre každodenný život. Fľaše, hrnčeky a ďalšie produkty vznikajú ručne s využitím starých techník a dôrazom na udržateľnosť. Meď je prirodzene antibakteriálna, ľahká a odolná, a preto je po generácie cenená ako materiál na uchovávanie vody. Forrest & Love prepája prírodné materiály, remeselnú kvalitu a nadčasový dizajn v duchu zdravšieho a vedomejšieho životného štýlu. |
| Výrobná spoločnosť : | FORREST & LOVE GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Bussardstr. 5, 82166 Gräfelfing, Germany |
| E-mail : | info@forrestandlove.com |


