Forrest & Love měděný džbán 1500ml PAJ1
Kód: PAJ1Detailní popis produktu
Ozdobte svůj interiér měděným džbánem a udělejte z obyčejné vody léčivou nebo do ní ponořte květiny.
Měď je ušlechtilým kovem, který podle ajurvédy disponuje léčivým vlivem na lidský organismus. Zároveň je odolná, a tak vám džbán bude sloužit dlouhá léta.
Měděný džbán Forrest & Love o objemu 1 500 ml je lehký, praktický a udržitelný. Nese na sobě ozdobný motiv asijské přírodní scenérie, který ze džbánu dělá i stylový doplněk do bohémského interiéru.
Byl ručně vyroben za použití tradičních technik v řemeslné dílně v Indii, kde se měděné nádoby a další výrobky běžně používají.
Používejte pouze na neperlivou vodu. Produkt byl pro zdravotní nezávadnost testován německou společností TÜV Rheinland. Aby vám sloužil dlouhá léta, doporučujeme pročíst náš článek Benefity měděného nádobí a jak o něj pečovat.
Objevte i další měděné produkty od Forrest & Love.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měděné džbány |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.425 kg |
| EAN: | 4260563290270 |
| Objem: | 1500ml |
| Výška: | 20 cm |
| Materiál: | Měď |
| Typ: | Džbán |
| MOC_EUR: | 59,95 |
Jak se vyrábí měděná láhev Forrest & Love
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
![]() |
![]() |
|
|
Forrest & Love je značka inspirovaná tradiční indickou řemeslnou výrobou, která přetváří měď v moderní a funkční doplňky pro každodenní život. Lahve, hrnky a další produkty vznikají ručně s využitím starých technik a důrazem na udržitelnost. Měď je přirozeně antibakteriální, lehká a odolná, a proto je po generace ceněna jako materiál pro uchovávání vody. Forrest & Love propojuje přírodní materiály, řemeslnou kvalitu a nadčasový design v duchu zdravějšího a vědomějšího životního stylu. |
| Výrobní společnost : | FORREST & LOVE GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Bussardstr. 5, 82166 Gräfelfing, Germany |
| E-mail : | info@forrestandlove.com |


