O nás

Bonjour!

Když jsme uvažovali o názvu e-shopu s hodinkami a dalšími módními doplňky, přišla nám na mysl francouzština, krásný a elegantní jazyk. A i my vás chceme přenést do atmosféry Francie, tolik spojované se světem módy, kde jsou doplňky důležitým prvkem osobního stylu.

Svět hodinek a doplňků

I pro nás nejsou hodinky a doplňky jen tak obyčejnými produkty. Věříme, že nás prezentují, dokážou doplnit nejen náš outfit, ale i vyjádřit osobnost. A roli plní i jako nadčasové dárky. Často se stává, že se dědí z generace na generaci.

E-shop LeMode.net spadá do portfolia naší firmy CLA Distribution, která je oficiálním distributorem produktů několika zahraničních výrobců na středoevropský trh a stabilním partnerem pro velké e-shopové hráče i kamenné obchody. Za firmou CLA Distribution stojí tým několika odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti s obchodem v tomto segmentu.

Novinky od světových značek na jednom místě

Naším cílem je prostřednictvím LeMode.net nabídnout zákazníkům hodinky, šperky a další módní doplňky od světových značek. Soustředíme se na kvalitu, prodáváme hodinky od předních výrobců amerického, švýcarského, francouzského nebo holandského původu.

Objevujeme značky, které v běžné síti obchodů a e-shopů nenajdete. Věříme, že zákazníci ocení, že při nákupu nemusejí obíhat celou řadu obchodů, ale vyberou si produkty pro sebe nebo své blízké online v klidu z domova.

Prozkoumejte naši nabídku. Pečlivě jsme vybrali produkty pro ženy i muže nejrůznějších stylů. Pro ty, co preferují klasiku nebo moderní design, eleganci i sportovní styl. Rozumíme hodinkám a doplňkům a zákazníkovi dokážeme vždy poradit a vyjít vstříc. Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení