O nás

Bonjour!

Když jsme uvažovali o názvu e-shopu s hodinkami a dalšími módními doplňky, přišla nám na mysl francouzština, krásný a elegantní jazyk. A i my vás chceme přenést do atmosféry Francie, tolik spojované se světem módy, kde jsou doplňky důležitým prvkem osobního stylu.

Svět hodinek a doplňků

I pro nás nejsou hodinky a doplňky jen tak obyčejnými produkty. Věříme, že nás prezentují, dokážou doplnit nejen náš outfit, ale i vyjádřit osobnost. A roli plní i jako nadčasové dárky. Často se stává, že se dědí z generace na generaci.

E-shop LeMode.net spadá do portfolia naší firmy CLA Distribution, která je oficiálním distributorem produktů několika zahraničních výrobců na středoevropský trh a stabilním partnerem pro velké e-shopové hráče i kamenné obchody. Za firmou CLA Distribution stojí tým několika odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti s obchodem v tomto segmentu.

Novinky od světových značek na jednom místě

Naším cílem je prostřednictvím LeMode.net nabídnout zákazníkům hodinky, šperky a další módní doplňky od světových značek. Soustředíme se na kvalitu, prodáváme hodinky od předních výrobců amerického, švýcarského, francouzského nebo holandského původu.

Objevujeme značky, které v běžné síti obchodů a e-shopů nenajdete. Věříme, že zákazníci ocení, že při nákupu nemusejí obíhat celou řadu obchodů, ale vyberou si produkty pro sebe nebo své blízké online v klidu z domova.

Prozkoumejte naši nabídku. Pečlivě jsme vybrali produkty pro ženy i muže nejrůznějších stylů. Pro ty, co preferují klasiku nebo moderní design, eleganci i sportovní styl. Rozumíme hodinkám a doplňkům a zákazníkovi dokážeme vždy poradit a vyjít vstříc. Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.