Vrácení a reklamace

Vrácení

Ve lhůtě 14 dní si můžete rozmyslet, zda zboží zakoupené přes e­-shop vrátíte. V případě vrácení nás kontaktujte na e-mail info@lemode.net. Zboží je možné vrátit poštou či kurýrem na adresu CLA Distribution, s.r.o., Slunná 550, 261 01 Příbram. Poté, co obdržíme vrácené zboží a zkontrolujeme, že je v pořádku, zašleme vám zpět odpovídající částku do 14 dnů. Vrácené zboží musí být nové, kompletní, nepoškozené, bez známek opotřebení a v původním obalu.

Vzor odstoupení od smlouvy

Výměna

Výměna objednaného zboží za jiné je možná ve lhůtě 14 dnů. V případě výměny nás kontaktujte na e-mail info@lemode.net. Zboží můžete vrátit poštou či kurýrem na adresu CLA Distribution, s.r.o., Slunná 550, 261 01 Příbram a následně si objednat zboží nové. Nutná je k tomu faktura a zboží, které je nové, kompletní, nepoškozené, bez známek opotřebení a v původním obalu.

Reklamace

Pokud vám dorazí zásilka s poškozeným obsahem nebo pokud v ní chybí nějaké zboží, co nejdříve vyfoťte balík, zabalené, rozbalené a poškozené zboží. Fotografie s krátkým průvodním e-mailem zašlete na info@lemode.net.

Pokud se u zboží projevila vada, kontaktujte nás na e-mail info@lemode.net a my vám zašleme reklamační protokol. Ten spolu s kopií faktury a zbožím zašlete na adresu CLA Distribution, s.r.o., Slunná 550, 261 01 Příbram. Záruční doba je 24 měsíců. Faktura slouží jako záruční list. Lhůta na vyřízení reklamace je 30 dní.

Pomoci vám můžeme i s pozáruční opravou zakoupeného zboží. Napište nám na info@lemode.net, vše další bude záležet na individuální dohodě, typu závady apod.

Vzor formuláře pro reklamaci zboží