CXL by Christian Lacroix hodinky CXLS18005
Kód: CXLS18005Podrobný popis
Pánske obdĺžnikové celostrieborné hodinky s čiernym ciferníkom a výraznými rímskymi číslicami.Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.164 kg |
| EAN: | 3701020839522 |
| Farba ciferníka: | čierna |
| Farba puzdra: | strieborná |
| Materiál puzdra: | mosadz |
| Priemer puzdra: | 43,5 mm |
| Farba remienka: | strieborná |
| Materiál remienka: | mosadz |
| Sklíčko: | minerálne |
| ? Strojček: | quartz |
| Vodotesnosť: | 30 m (3 ATM) |
| Štýl: | Elegantné / spoločenské |
| Určenie: | pánske |
| MOC_EUR: | 99 |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
![]() |
|
|
|
Christian Lacroix prenáša do sveta hodiniek výraznú kreativitu a hravú farebnosť, ktorá je typická pre parížsky módny dom. Hodinky Christian Lacroix zaujmú originálnym dizajnom, výraznými detailmi a umeleckým prístupom k módnym doplnkom. Sú určené ženám aj mužom, ktorí chcú dodať svojmu štýlu osobitý akcent a nosiť hodinky ako prejav individuality, nielen ako funkčný doplnok. |
| Výrobná spoločnosť : | RED LUXURY |
|---|---|
| Adresa : | 28, Rue Bergere, 75009 Paris, France |


