Forrest & Love měděný klíč CKE

Kód: CKE
399 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Měděný klíč s antibakteriální schopností k otevírání dveří, k mačkání knoflíků bezdodykově či zadávání PIN v bankomatu. Praktický doplněk pro každý den.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíč k absolutní čistotě rukou... z mědi!

Každý z nás se denně setkává s desítkami ploch, na které sahají tisíce lidí. Je logické, že se na naše prsty dostane spousta bakterií. Proti těm však lze účinně bojovat. Například produktem z čisté mědi, která je známá svými antibakteriálními schopnostmi.

Měděný klíč je ideálním prostředníkem pro vás a plochy ve veřejných prostorách – například knoflíky pro přivolání výtahů či klávesnice na bankomatech. Plní i funkci otvíráku lahví a lze ho použít k otevření dveří. Díky měděnému klíči se pro vás všechna kontaminovaná místa stanou bezkontaktními. A nečistoty zůstanou bez šance!

Vyroben byl za použití tradičních technik v řemeslné dílně v Indii, kde jsou měděné doplňky běžnou součástí života.

Objevte i další měděné produkty od Forrest & Love, které oslní i vydrží!

Doplňkové parametry

Kategorie: Měděné doplňky
Hmotnost: 0.029 kg
Výška: 9x4,5cm
MOC_EUR: 14

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
   

Značka Forrest & Love využívá skvělé vlastnosti mědi a přetváří tradiční indické produkty v moderní lahve, hrnky a další doplňky, které mají nesporné benefity pro zdravý životní styl. Měď je čistě přírodní substancí, je lehká, odolná, antibakteriální, zvyšuje pH vody a podporuje její zásaditost. Forrest & Love stojí na myšlence udržitelnosti, a tak je každý kousek ručně vyráběn řemeslníky za použití starých technik.