CXL by Christian Lacroix dámské hodinky CXLW232
Kód: CXLW232Detailní popis produktu
Dámské hodinky celozlacené růžovým zlatem s výraznou lunetou a růžovozlatým číselníkem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.225 kg |
| EAN: | 3701020879399 |
| Barva číselníku: | Růžovo zlatá |
| Barva pouzdra: | Růžovo zlatá |
| Materiál pouzdra: | Mosaz |
| Průměr pouzdra: | 38 mm |
| Barva řemínku: | Růžovo zlatá |
| Materiál řemínku: | Mosaz |
| Sklíčko: | Minerální |
| Strojek: | Quartz |
| Vodotěsnost: | 30 m (3 ATM) |
| Styl: | Elegantní / Společenské |
| Určení: | Dámské |
| MOC_EUR: | 46 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
![]() |
|
|
|
Christian Lacroix přenáší do světa hodinek výraznou kreativitu a hravou barevnost, která je pro pařížský módní dům typická. Hodinky Christian Lacroix zaujmou originálním designem, výraznými detaily a uměleckým přístupem k módním doplňkům. Jsou určeny ženám i mužům, kteří chtějí dát svému stylu osobitý akcent a nosit hodinky jako výraz individuality, nikoli jen funkční doplněk. |
| Výrobní společnost : | RED LUXURY |
|---|---|
| Adresa : | 28, Rue Bergere, 75009 Paris, France |


